604 910 110
info@4contact.cz

Ceník edice 4Contact XP

4Contact XP Cena bez DPH Cena s DPH
4Contact XP - licence pro 1 PC
Stažení přes internet, uživatelská příručka v elektronické podobě.
818 Kč 990 Kč
4Contact XP - síťová verze, neomezená multilicence pro lokální síť
Zásilka poštou na CD včetně tištěné uživatelské příručky. Neomezená firemní multilicence, kterou je možné používat na počítačích propojených do jedné lokální sítě.
4 131 Kč 4 999 Kč
4Contact XP - síťová verze, licence pro 2 uživatele v rámci lokální sítě
Zásilka poštou na CD včetně tištěné uživatelské příručky.
1 652 Kč 1 999 Kč
4Contact XP - síťová verze, licence pro 3 uživatele v rámci lokální sítě
Zásilka poštou na CD včetně tištěné uživatelské příručky.
2 479 Kč 2 999 Kč
4Contact XP - síťová verze, licence pro 4 uživatele v rámci lokální sítě
Zásilka poštou na CD včetně tištěné uživatelské příručky.
3 305 Kč 3 999 Kč
Technická podpora včetně aktualizací.
V ceně je technická podpora včetně upgrade (aktualizací) na nové verze produktu. Neplatíte žádné roční udržovací poplatky, jedná se jednorázovou a volitelnou platbu.
1 653 Kč 2 000 Kč

Odpovědi na dotazy týkající se licencí

Licence
Jak je licencována edice 4Contact XP?

4Contact je licencován podle počtu uživatelů, kteří současně pracují nad stejnou databází. Jedná se o concurrent licence. To znamená, že počet uživatelů, kteří pracují s databázi ve stejném okamžiku nesmí překročit počet zakoupených licencí. 4Contact tedy můžete instalovat třeba na 20 počítačích, ale současně může pracovat pouze tolik uživatelů, kolik je zakoupených licencí.

Příklad: Síťová verze programu 4Contact XP - neomezená multilicence. Databáze je umístěna na firemním serveru. K databázi se může připojit neomezené množství uživatelů.

Příklad: Síťová verze programu 4Contact XP pro 2 uživatele. Umožňuje současnou práci 2 uživatelů. Databáze je umístěna na firemním serveru nebo na internetu. K databázi se mohou připojit pouze 2 současně pracující uživatelé.

Máme síťovou verzi programu 4Contact pro 3 uživatele. Chtěli bychom provést rozšíření počtu licencí na 5 uživatelů. Lze dokoupit další licence a jaká je cena?

Stačí dokoupit další licence, zaplatíte pouze rozdíl v ceně dle ceníku.

Před 7-9 roky jsme koupili síťovou verzi 4Contact. Nyní bychom chtěli zakoupit novou verzi. Musíme koupit celý program znova nebo lze provést upgrade?

Lze provést upgrade. Při upgrade poskytujeme slevy. Výše slevy závisí od toho jak stará je verze programu 4Contact, kterou používáte. Pošlete nám e-mail a uveďte jakou verzi programu používáte. Verze programu je uvedena v menu Info + O aplikaci.

Pokud máte zakoupenou technickou podporu včetně aktualizací, dostanete upgrade na aktuální verzi zdarma. Poplatek za technickou podporu včetně aktualizací je jednorázový, neplatíte tedy žádné další roční udržovací poplatky.