604 910 110
info@4contact.cz

Stažení Free verze 4Contact CRM

Plnohodnotná verze pro 1 uživatele zcela zdarma.

4Contact CRM - Free verze
pro Microsoft SQL Server / Express
4Contact CRM - Free verze je plnohodnotná verze pro 1 uživatele zcela zdarma. Free verze se připojuje k naší demonstrační databázi umístěné na internetu (není nutné instalovat MS SQL Server pro vyzkoušení aplikace).

Pokud Vám software bude vyhovovat, můžete kdykoli přejít na síťovou verzi programu a to bez ztráty dat, která jste doposud uložili. Můžete se také rozhodnout zda databáze bude dostupná v lokální počítačové síti, přes internet nebo zda zvolíte synchronizaci dat s off-line PC.

Pokud chcete mít databázi umístěnou na Vašem PC nebo firemním serveru, tak je nutný Microsoft SQL Server nebo MS SQL Server Express. Microsoft SQL Server Express Edition je zdarma a lze stáhnout ze stránek firmy Microsoft.
Stáhnout 4Contact CRM  

Stažení demo verze 4Contact XP

Demo verze je časově omezena.

4Contact XP - Demo verze
 
4Contact XP ukládá data ve formátu DBASE. Není nutný žádný další software.

Databáze a program 4Contact XP mohou být umístěny na serveru se systémem Windows, Linux nebo Novel. Pouze na klientských stanicích musí být operační systém Windows.

Pokud Vám software bude vyhovovat, můžete kdykoli přejít na síťovou verzi programu a to bez ztráty dat, která jste doposud uložili.
 
 
 
 
 
Stáhnout 4Contact XP